Tytuł

Restauracja & Bar

Restauracja i Bar znajdujący się na Wyspie Brzozowej dostępny jest tylko i wyłącznie dla gości zameldowanych na Wyspie.

Warmia smakuje wyjątkowo: ryby, sery, miody, pieczywo, mięsa wytwarzane przez lokalnych dostawców nie mają sobie równych. Wędzimy, pieczemy, grilujemy, wekujemy, marynujemy na miejscu aby zadowolić najbardziej wrażliwe podniebienia. Nasza kuchnia od lat słynie z domowych przysmaków przygotowywanych przez doświadczone gospodynie domowe pod okiem doświadczonego szefa kuchni.

Ze względów logistycznych oraz organizacyjnych nie działamy na zasadzie karty. Działamy w oparciu o tygodniowe menu dla os. które zadeklarują chęć wyżywienia na etapie rezerwacji.

Cennik 2021

Osoba dorosła: 580pln / tydzień (śniadanie + obiadokolacja)

Dzieci 3-12: 390pln / tydzień (śniadanie + obiadokolacja)

Responsywny separator (nie usuwać)

Tekst + menu

Tekst + menu

Bar otwieramy w godzinach od 10.00 do 22.00. Znajdą w nim Państwo bardzo duży wybór win w rozsądnych cenach oraz piw regionalnych. Świeże chłodne piwko z nalewaka 0,5 kosztuje 7 pln, kieliszek wytrawnego wina od 7 pln, whiskey, drinki od 12 pln. Kieliszek nalewki domowej produkcji od 4 pln. Na miłośników kawy i słodyczy również czeka miła niespodzianka. W tym roku uruchamiamy sprzedaż lodów i deserów lodowych z prywatnej rodzinnej lodziarni z przeszło 30-letnią tradycją. Zapewniam że to będą pyszne lody z elbląskiej lodziarni „Tradycja”. O kawę dbają Nasi przyjaciele z Torunia zaopatrują nas i doradzają, mentorzy kawy firma Fonte. Ciasta i wypieki naszej własnej roboty cieszą podniebienia miłośników słodkości już od dłuższego czasu. Zapraszamy.

booking

booking

10 / 10

średnia z 3 opinii

trip

trip

5,0 / 5,0

średnia z 4 opinii

fb

facebook

4,9 / 5,0

średnia z 76 opinii

google

google

4,7 / 5,0

średnia z 114 opinii