admin
Lorem ipsum dolor sit amet.

Stanowią osiemdziesiąt procent obłożenia dlatego ciągle rozwijamy naszą infrastrukturę pod kątem dzieci jak również ich rodziców. Już sama przeprawa promem dla wielu stanowi frajdę a to nawet nie zalążek przygody na wyspie brzozowej. Tutaj wielu rozpoczęło przygodę z  żeglarstwem i sportami wodnymi w tym również My.

Na miejscu dysponujemy jachtami dla rodzin, żaglówkami, katamaranem, łodziami wiosłowymi, kajakami, canoe, deskami stand up paddle – SUP, rowerkami wodnymi. Naprawdę jest w czym wybierać. Działa u nas również szkółka żeglarska, więc jeżeli masz ochotę rozpocząć przygodę dopytaj o szczegóły i terminy.. Dla osób lubiących stabilny grunt pod nogami czekają rowery i wycieczki piesze po malowniczych okolicach Warmii. Pomożemy dobrać odpowiednie kierunki i doradzimy dokąd z dziećmi a gdzie w celu wyciszenia.

Tradycją są również podchody ze zintegrowanymi nad wyraz sprytnymi maluchami oraz wieczorne hulanki, tańce, tany i hopsasy przy ognisku i grillu. Wieczory kulinarne, letnie kino pod chmurką ale też występy okolicznościowe szczególnie w szczycie sezonu są już stałym elementem naszego klimatu. Dla dzieci oczywiście również plac zabaw, tyrolka, huśtawki, zjeżdżalnie, trampolina, pig pong, szachy ogrodowe. Dla ciut starszych łuki, strzelnica oraz piękne wschody i romantyczne zachody słońca. Wszystko to w nieskrępowanej rodzinnej formule, w zamkniętej enklawie warmińskich uroczych wyspowych klimatów. Bez przypadkowych gości z dyskoteki obok, bez parawanów, straganów baloników na druciku…… ot tak po prostu w zgodzie z naturą da się.

Leave Comment

Close Offcanvas Sidebar
pl PL
X