Responsywny separator (nie usuwać)

Tytuł

Wyspa

Tekst o wyspie oraz zdjęcie + mapa

Wyspa Brzozowa to wyjątkowe miejsce wypoczynku na pograniczu Warmii i Mazur. Znajdujemy się na jednej z największych wysp Jeziora Narie, jednego z najczystszych jezior w Polsce objętego całkowitą strefą ciszy. Z dla od zgiełku zatłoczonych bulwarów w zgodzie naturą oddajemy do Państwa dyspozycji 13 komfortowo wyposażonych domków, 5 pokoi i dwa studia. Łącznie 80 miejsc noclegowych. Wyjątkowe położenie ośrodka stwarza wiele możliwości dla osób poszukujących prawdziwego wypoczynku, natury, spokoju oraz czasu dla rodziny czyli tego co w życiu najważniejsze.

W roku 2014/2015 Wyspa Brzozowa poddana została modernizacji i rozbudowie. Na Wyspie czekają na Państwa nowe pomosty, plaża, przepiękna sala konferencyjno-szkoleniowa, restauracja, bar, nowiutkie pokoje i studia w stylistyce marynistycznej. Wszystkie domki zostały odświeżone i pomalowane a aktualnie trwają prace nad rozbudową infrastruktury rekreacyjnej. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa pobyt był wyjątkowo atrakcyjny zarówno dla Państwa jak i dzieci. Odkrywamy tajemnice Warmii, poznajemy kulturę, przekazujemy tradycje. Wspólne wieczory przy ognisku tuż przy jeziorze sprzyjają integracji, wędzimy sielawy i pstrągi grillujemy przepyszne potrawy z lokalnych produktów.

Wyspa Brzozowa to również doskonalę miejsce dla wędkarzy i grzybiarzy. Narie ma bowiem bardzo silnie rozwiniętą linię brzegowa. Pełno tu urokliwych zatoczek, malowniczych cypelków i rajskich wysepek. Miłośnicy sportów wodnych (tylko tych napędzanych siłą mięśni lub wiatru) żeglarze, surferzy, nurkowie zgodni są co do stwierdzenia że miejsce to poza wyjątkowymi walorami krajobrazowymi sprzyja rozwijaniu pasji. Widoczność pod wodą sięga do 5 metrów a jezioro w jego najgłębszym miejscu ma aż 44m. Pamiętać również należy o kilku rzeczach których tu nie znajdziesz, czyli: dyskoteki, cukrowej waty, pamiątek z chin, betonu i kostki brukowej - wszystkich sympatyków z góry przepraszamy…

Jeżeli jesteś gotów:

  • zamienić auto na łódź wiosłową,
  • zatłoczony autobus, tramwaj czy metro na prom,
  • znaleźć się w miejscu gdzie czas wyznacza natura,
  • po prostu odpocząć i zapomnieć o obowiązkach, zwolnić i naładować się pozytywną energią,

Zapraszamy Cię na Wyspę Brzozową.

mapa-wyspa

 

booking

booking

10 / 10

średnia z 3 opinii

trip

trip

5,0 / 5,0

średnia z 4 opinii

fb

facebook

4,9 / 5,0

średnia z 76 opinii

google

google

4,7 / 5,0

średnia z 114 opinii

video1

Wyspa Brzozowa
Enjoy The Island

video2

Odkryj Mazury
Wakacje na Wyspie Brzozowej

video3

M&J KO Boxing Gym
Płońsk obóz letni Kretowiny 2016