Ważne: Restauracja i Bar znajdujący się na Wyspie Brzozowej dostępny jest tylko i wyłącznie dla gości zameldowanych na Wyspie. Wyżywienie w sezonie wysokim sprzedajemy w pakietach tygodniowych w formule śniadanie + obiadokolacja dla os. które zadeklarują chęć wyżywienia na etapie rezerwacji

Niedogodność ta wynika z lokalizacji oraz korzystania tylko ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Zapewniamy że niedogodność tą zrekompensujemy jakością wydawanych posiłków.

Warmia smakuje wyjątkowo: ryby, sery, miody, pieczywo, mięsa wytwarzane przez lokalnych dostawców nie mają sobie równych. Wędzimy, pieczemy, grillujemy, wekujemy, marynujemy na miejscu aby zadowolić najbardziej wrażliwe podniebienia. Nasza kuchnia od lat słynie z wyjątkowych smaków przygotowywanych pod czujnym okiem doświadczonego szefa kuchni.

Cennik 2021

  • Osoba dorosła: 580pln / tydzień (śniadanie + obiadokolacja)
  • Dzieci 3-12: 390pln / tydzień (śniadanie + obiadokolacja)

Bar otwieramy w godzinach od 10.00 do 22.00. Znajdą w nim Państwo duży wybór win w rozsądnych cenach oraz piw regionalnych. Posiadamy również wyśmienite świeże piwo lane grimbergen blonde i rouge. Dla miłośników mocniejszych trunków nalewki, whisky, koniaki, wódki, oraz chłodzące drinki. W tym roku uruchamiamy sprzedaż lodów i deserów lodowych z prywatnej rodzinnej lodziarni z przeszło 30-letnią tradycją. Zapewniam że to będą pyszne rzemieślnicze lody z elbląskiej lodziarni „Tradycja”. O kawę dbają Nasi przyjaciele z Torunia zaopatrują nas i doradzają, mentorzy kawy firma Fonte. Ciasta i wypieki naszej własnej roboty cieszą podniebienia miłośników słodkości już od dłuższego czasu.

Po godzinie 17.00 zamówić można również przekąski z menu i dania dnia.

Menu wkrótce

Zapraszamy na Wyspę Brzozową przed rozpoczęciem sezonu Szczegóły oferty   …

od 108zł
Close Offcanvas Sidebar
pl PL
X