Chcesz spróbować swoich sił w żeglarstwie? A może Twoje dzieci chętnie sprawdzą swoje predyspozycje i okażą się prawdziwymi wilkami morskimi? Oficjalnie otwieramy przed Wami naszą szkółkę żeglarską Wyspa Brzozowa Sailing Team dla małych i  dużych pionierów żeglarstwa.  W trakcie wakacji na Wyspie Brzozowej będzie możliwość wykupienia lekcji z instruktorem na łódkach klasy optymist jak również większych jednostkach, które umożliwiają pływanie rodzinne.

Żeglarstwo uczy myślenia, planowania i analizy, ale również stwarza konieczność nabycia wiedzy z bardzo wielu dziedzin. Przypomina o rzeczach podstawowych, jak wspólna praca i zabawa, ćwiczy charakter i daje poczucie spełnienia. Żeglarstwo to również przygoda, przyjaciele, podróże a dla wielu sposób na życie.

Nasi Instruktorzy postarają się odnaleźć w Was wszystkie te elementy, jeżeli im tylko na to pozwolicie, zapewnią bezpieczeństwo na wodzie oraz porwą was w pierwszy niezapomniany rejs i nauczą podstaw żeglarstwa.  Zapraszamy do kontaktu. 

Close Offcanvas Sidebar
pl PL
X